| anonim_4396 a întrebat:

Salut de cateva saptamani imi caut un telefon.
am gasit asa: Nokia c3(180ron), Nokia e5(220ron), Nokia e63(229ron), Samsung chat 335(200ron), Nokia n97(200ron), Nokia e71(280ron).
care mi-l recomandati, eu as vrea un qwerty ce modele mai stiti?

6 răspunsuri:
| availablehandyman a răspuns:

Nokia n97! e mai bun decat toate la un locwinking

Răspuns utilizator avertizat
| bosss45 a răspuns:

C3 are tati e mai bun

| basty4 a răspuns:

Salut! daca vrei un telefon cu tastarura qwerty iti recomand Nokia asa 302 pentru ca e un model scos acum si nici nu e prea scump! sau daca vrei cu touchscreen Nokia asa 311 la fel e nou si are diferite setari sau aplicatii! Sper ca te-am ajutat