| Nedelcu_Carlos_1990 a întrebat:

De cateva zile am cumparat un Samsung galaxy ace plus, as vrea sa intreb daca poate dauna telefonului daca inchid aplicatiile din Manager Aplicatii...doar de acolo am vazut ca le pot inchide...adica e o inchidere fortata? poate dauna?

3 răspunsuri:
| WUB a răspuns:

Nu are nimic dacă le închizi de acolo.

Baftă!

| Razvan982013 a răspuns:

Nu poate dauna... da e o inchidere fortata dar nu are ce rau sa faca tongue

| ibjhhh a răspuns:

Salut, nu dauneaza nimanui cu nimic, dar daca faci ceva in aplicatie ex. scrii un mail si o inchizi, pierzi ce faceai.