| Alin356 a întrebat:

Salut, de cateva zile imi apare la telefon "Card SD deteriorat", si am incercat sa-l formatez, dar cand il conectez la pc, pc-ul nu mi-l recunoaste, dar notificarea ca este conecatat la un pc, imi apare, mai imi pot salva datele de pe el, sau cum sa-l fac sa-mi recunoasca cardul, cel mai de ajutor raspuns primeste funda!

4 răspunsuri:
| Zaygon a răspuns:

E dus cardul pe lumea aialalta. Cumparati unul nou ca nu mai ai ce sa faci cu el. Asa am patit si eu cu un card 8 GB.

| pbsolver a răspuns:

E posibil sa fie prea tarziu... ce marca este cardul tau microsd?

| pbsolver a răspuns:

E posibil sa fie defect, verifica'l de erori si fa'i un test de viteza.