| pepeu15 a întrebat:

Salut,de cateva zile mi-am luat un Htc Desire X. Am cateva cateva intrebari legate de el. Din cand in cand se blocheaza si se restarteaza singur, apoi primesc o notificare de la HTC in care mi se zice ca telefonul s-a recuperat dupa o oprire neanuntata... A mai avut cineva o problema asemanatoare cu un telefon Htc?

1 răspuns:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Du-l la "garanţie" sau CERE să ţi-l schimbe, dacă nu ai depăşit 10-30 zile de la cumpărare ( depinde de unde l-ai cumpărat ).