| Andrei73802717159 a întrebat:

Salut! De ce cand imi incarc telefon cu credit la magazin peste 2 zile se termina? Sunt pe Orange si am incarcat de 2 ori cu 4e si odata cu 5e in decurs de o saptamana si am totul activat.
Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| Hela a răspuns:

Pentru ca nu ai activat optiunea cu minute. ai incarcat si ai folosit euroii ampulea. dai la *100# > Optiuni> Optiuni active
sau cauti in optiuni si activezi cu 4/5 euro si timp de o saptamana ai nelimitat in retea si cativa gb si minute internationale.

4 răspunsuri:
| UnDiavol a răspuns:

Eu sunt la Vodafone 5 euro in fiecare luna dau și am internet toată luna și asta am Descoperită datorită O_O

Bula
| Bula a răspuns:

Inainte de incarcare, uita-te la continutul fiecarei optiuni!
https://www.orange.ro/prepay
Daca depasesti continutul unei optiuni, atunci ea se blocheaza.

| Catrice a răspuns:

Ca la magazin îți baga credit, nu oferta.

| Zuzu1991 a răspuns:

Credit-ul pe telefon NU se mai merita de ani buni
pentru ca orice optiune costa ceva, dar iti ofera ce ai nevoie toata luna