| Fabiano21 a întrebat:

Salut,de ceva timp inca nu stiu sa ma decid ce telefon sa imi iau, am un grand prime de 3 ani si deja pot sa zic ca si-a facut datoria(abia mai functioneaza).Nu stiu ce sa aleg intre un Koolnee K1 https://www.ihunt.ro/koolneek1-negru si un Samsung J7 2017.Ma atrage primul telefon datorita ecranului si face id-ului dar sunt si un mare fan Samsung si asta ma cam retine, voi ce spuneti? Care ar fi o alegere mai buna? Mai ales in termen de camera :D

Răspuns Câştigător
| Amaricai_Alexandru_1992 a răspuns:

Samsung deoarece, camera e fabuloasă, mișcarea in meniu, ușoară si cu efecte fara intreruperi si cu o baterie care te poate tine o zi întreagă daca stai foarte mult pe el

2 răspunsuri:
| Bogdan70001 a răspuns (pentru Amaricai_Alexandru_1992):

Sti ce mai are? Un pret de tot *** pe care nu-l meritawinking

| Fabiano21 explică (pentru Amaricai_Alexandru_1992):

O sa iau J7, m-am decis ca pana la urma vreau ceva bun si de durata big grin