| Francu_Andrei_1997 a întrebat:

De ceva vreme,cand imi bag telefonul la incarcat,nu imi arata ca se incarca,dar totusi se incarca mai greu, iar cand il conectez la PC nu mi-l citeste. Vreo idee?

3 răspunsuri:
| SkyPilot a răspuns:

Incepi prin a incerca alt cablu USB. Daca nu ai, imprumuta de la un prieten ca sa nu il cumperi degeaba daca nu asta e problema.

| RareşTPUro a răspuns:

Probabil unul din fire, din interiorul cablului este rupt si nu mai face o conexiune stabila pentru PC si nici pentru incarcarea telefonului. Schimba cablul!

| kiri11 a răspuns:

Cablu de date/incarcator defect big grin cumpara-ti alt cablu big grin