| Alloc a întrebat:

De curand am achizitionat un LG c397 si nu gasesc whatsapp. care m-ar putea ajuta un site de pe care pot downloada whatsapp! Multumesc anticipat! Fundaa

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa fim intelesi,daca telefonul nu are android nu merge WhatsApp. Daca are android si ai internet, mergi in google play si in casuta de cautare scrii Whats App. Instalezi si gata. Sa descarci de pe laptop si sa bagi in telefon, e riscant, Google Play are toate aplicatiile de descarcat verificate, curate fara virusi.