| MelanieJ a întrebat:

De curand am achizitionat un Samsung galaxy Core Prime si voiam sa stiu daca exista o posibilitate de a marii claritatea pozelor atat de pe retelele de socializare cat si de pe internet.
Sunt destul de neclare mai atunci cand le maresc. Nu stiu daca aceasta problema se poate rezolva dar daca da, as vrea sa stiu.
P.S: Ce parere aveti de telefon? ( adresata detinatorilor unui astfel de telefon)
Multumesc anticipat! big grin

1 răspuns:
| Gabryel_Cucu_2000 a răspuns:

Salut.Nu.Daca videoclipul sau pozele au fost facute cu o camera de 5 mp tu nu ai cum sa redai cu o claritate de 2k cat reda telefonul tau