| Andrey_Pompylykă_2000 a întrebat:

De curand am achizitionat un telefon Samsung Galaxy S10+ de pe olx, dar nou. Tipul spunea ca l-a luat din Uk pe asigurare. Intrebarea mea e daca telefoanele luate pe asigurare sunt originale? Am inteles ca cel dat la asigurare nu este la fel ca cel cumparat cash. Este adevarat?

1 răspuns:
| anonimg a răspuns:

Contactează Samsung Romania. Orice produs are un număr/cod de identificare. Ei îți vor spune despre ce fel de telefon este vorba.