| anoteca a întrebat:

Salut.De curand am achizitionqt un card de 4GB si l-am bagat in telefon.Cand am incercat sa instalez fifa 14 imi aparea o eroare cum ca nu am destula memorie pe dispozitivul de stocare extern.Ce pot face?(telefonul se numeste Utok 350D)

Răspuns Câştigător
| AjutaPeTPU a răspuns:

Probabil ca Fifa 14 pe care vrei tu sa il descarci are nevoie de mai multa memorie, sau verifica daca este activa optiunea " Stocare pe cardul SD"

1 răspuns:
| MskDesign a răspuns:

Am verificat ceea ce mi-ai cerut prin mesaj si am observat ca fifa 14 este in topul aplicatiilor mancatoare de memorie si mai exact pe locul 2.Vazand ca tu ai un sd card de 4 GB nou(presupun ca este gol), ar trebui sa activezi optiunea de stocare pe sdcard.