| EagleEyes97 a întrebat:

De curand am cumparat un LG G3 si am o problema cu privire la butoanele de "acasa" (cele trei din partea de jos a telefonului). Nu stiu cum sa le fac fundalul transparent ( la setari nu mai merge deoarece pur si simplu a disparut butonul care le facea transparente ( asa cum era pe versiunea anterioara de android vazuta de mine pe youtube ). Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| Stelian_Stefan_Nicola_1988 a răspuns:

Posibil au scos optiunea asta cand au facut update de soft. Incearca sa iti instalezi un Launcher Custom.