| DenimM a întrebat:

De curand am facut 18 ani si vreau sa imi deschid un abonament la Telekom, Vodafone sau Orange, ramane la alegere.
Imi pot deschide un abonament daca nu am nimic pe numele meu, am inteles ca iti cere factura de utilitati pe ultima luna, si o pot arata pe a parintilor mei?
Unde e mai convenabil sa fac abonamentul dintre Telekom, Orange si Vodafone?
Vreau sa fac un abonament mai mult pentru un telefon, un abonament cam de 80euro pe luna si 900lei pe telefon

2 răspunsuri:
| alexboss2020 a răspuns:

Telekom

| Eurofighter a răspuns:

Cat timp adresa de la utilitati corespunde cu cea de pe buletin nu ar trebui sa fie nici-o problema happy

Nu ne intreba pe noi unde e mai convenabil. Cauta unde gasesti telefonul mai ieftin.