| Bossshadow a întrebat:

De curand am instalat cyanogenmod pe un Samsung Galaxy S4 (Gt-19005). Am dat flash la CM, la gapps si dupa ce imi porneste telefonul imi da urmatoarea eroare: Din pacate, google play service s-a oprit. Problema este ca nu imi da doar la google play, la toate aplicatiile din gapps. Am incercat mai multe gapps-uri dar tot nu a mers. Ce as putea sa fac?

Răspuns Câştigător
| LeeSong a răspuns:

Incearca sa intri la setari - applicati - si cauta setari de google... am patit si eu cand le dezactivam happy iqr trebuie sa le reactivezi... presupun ca o se te ajute big grin

1 răspuns:
| Intruder19 a răspuns:

Instaleaza o versiune mai noua de gapps. Pe xda ar trebui sa gasesti pachetul gapps corect.