| Stef29 a întrebat:

De curand am primit un telefon Samsung Galaxy S3, ok toate bune si frumoase.Majoritatea mi-au spus ca este replica si eu le-am zis ca nu are cum sa fie replica deoarece sub baterie scrie Samsung phone, made in Samsung. Si as vrea si eu sa stiu daca este original sau replica? Mentionez ca atunci gande se deschide arata totul identic ca la Samsung galaxy s3 logo tot, touch-ul merge superb pixeli sub icoane nu se observa, camerele fac poze /filmeaza perfect si.Ma puteti lamuri si pe mine daca e fake sau original? Fundita pentru cine ma ajuta.

Răspuns Câştigător
| xxx8 a răspuns:

Poate vrei sa zici made by Samsung atunci da este ok nu este fake si mai ales daca ecranul este clar touchul merge bine si camera este buna eu nu cred ca e fake pentru ca daca era primul lucru dupa care iti dadeai seama era ecranul care era foarte prost si apoi camera foto foarte proasta

| Stef29 explică (pentru xxx8):

Am scos dimineata bateria iar sa ma uit sub ea si scrie Made by Samsung.

| xxx8 a răspuns (pentru Stef29):

Ei vezi aunci aunci ce mai vrei nu e replica replica la Samsung galax s3 are ecranul mul mai prost si camera foto este vga

5 răspunsuri:
| Ea12345 a răspuns:

De ce ar conta? Bucura-te de el.

| Goldenboy97 a răspuns:

Made in Samsung? asta nu suna prea bine

| Andrei1099 a răspuns:

La o replica este touchul defectuos, ecranul se vede nasol, camera se vede prost, bluetooth sau wifi lipsesc (sunt si replici care au ambele functii), nu are sistem de operare, nu merg aplicatii din magazin play, de obicei replicile sunt dual sim si au memorie interna mica.