| Anaconda123 a întrebat:

Salut, de curând am vrut să instalez o actualizare la o aplicație pe telefon și îmi dă eroare, aplicația este de sistem iar toate cerințele pe care le cere actualizarea le am, cum să fac să instalez?

3 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Telefonul are root?

| Anaconda123 explică (pentru gelu1970):

Nu are, dacă avea altcumva stătea treaba laughing)
Am Android 9 pe el și vreau să Instalez o actualizare la aplicația de cameră de pe apkmirror, până acum tot asa făceam dar acum nu merge

| marinaru777 a răspuns:

Dezinstaleaza ultimul update la sistem si actualizeaza iar daca nu merge trebuie sa dai setari din fabrica, nu uita sa muti contactele sin telefon pe sim si sa scoti simul.Dai setari din fabrica fara sim doarbtelefonul.