| Dexter1994 a întrebat:

Salut, de curând mi-am achiziţionat un Allview A5 Duo, totul a mers bine şi perfect, până în ziua când mi-am luat un joc cu grafici mai avansate (Iron man 3), joc să zic cam 2 minute şi mi se închide automat jocul, şi nu e singurul, toate jocurile de genul ăsta mi se închid... întrebarea e de ce? I-am dat şi reset de fabrică şi nu găsesc o rezolvare, mă puteţi ajuta cu ceva?

4 răspunsuri:
| qooleer a răspuns:

Ii slab telu

| AtomiX a răspuns:

Daca zici ca majoritatea de genu' fac asa..deci nu e din cauza jocului..probabil au cerinte mai mari decat specificatiile telefonului big grin

| Dexter1994 explică (pentru qooleer):

O fii pentru tine :-)

| Dexter1994 explică (pentru AtomiX):

Am incercat cat de mult posibil sa ma incadrez in ele :-)
Nu am depasit cu nimic cerintele, am uitat sa specific asta.