| anonim_4396 a întrebat:

Salut,de curand mi-am cumparat un Galaxy s10 lite si am o mica problema.Telefonul se aprinde cand il tin in mana sau cand il invart putin in mana.Tin sa mentionez ca nu este deblocarea faciala, am doar butonul de pronire si glisarea pentru a-l debloca, dar nu stiu de ce se aprinde singur cand il invart prim mana sau il duc aproape de fata.Si il mai pot debloca cand apas de doua ori pe ecran, dar nu inteleg de ce se aprinde singur fara sa ating ecranul? Oare o fi si din cauza husei care atinge ecranul? Husa e noua si poate e prea bine stransa si atinge ecranul. Daca este o setare va rog sa-mi spuneti.Multumesc

1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ai umblat tu in setari si l ai activat sa se aprinda singur, nu are husa nicio legatura, poti incerca sa il tii fara husa sa vezi daca face la fel, daca nu te descurci sa il faci din setari mergi la garantie cu el si spune le lor ce are, dar cand l ai cumpărat la fel facea? Sau ai umblat tu in setarile telefonului, te ai jucat la el cum se spune.