| MariusSYK a întrebat:

De curand mi-am luat un Allview P5 si din greseala i-am spar geamul, as vrea sa stiu daca il mai pot face, unde? si cam cat m-ar costa?

3 răspunsuri:
| papyterier a răspuns:

De fapt acela este ecran si da poti sa il repari doar daca nu i-ai sticat piesele componente asta te-ar costa cam mult... dar daca este o crapatura sau ceva de genul ista da se poate repara doar ca trebuie sa fie inlocuit ecranul. Nu cred ca o sa coste foarte mult daca este de inlocuit doar ecranul, cred ca peste50 de lei oricum big grin. Sper ca te-am ajutat big grin

| MariusSYK explică (pentru papyterier):

Multumesc. Asta stiu si eu nu e spart ecranul, doar touch-ul si am inteles ca se gaseste piese greu

| Andy88 a răspuns:

Vorbeste cu magazinul de unde l-ai luat sati gaseasca un service pentru Allview. Daca esti din Brasov, poti merge la ei la sediu. Au si service.