| ALEXXXL19 a întrebat:

Salut de curand mi-am resoftat telefonul Alview p6 life si i-am dat resoft total si mi s-a sters imei data trecuta l-am rescris cu mtk engineering mode dar acum nu mai stiu cum i-am data si root stiu unde sa intru cred in CDS information radio information si acolo am doua optiuni phone 1 si 2 ca e dual sim dar nu merge ce pot sa ii fac, de pe pc nu pot sa ii fac nimic cu adb sau un soft ceva, help

2 răspunsuri:
| ALEXXXL19 explică:

Salut Mi-am luat alt telefon XIAOMI REDMI NOTE 4 GLOBAL

| MaryAdry a răspuns:

Allview-urile încep să facă mofturi după un an doi... Îți recomand să îți iei o altă marcă de telefon data viitoare​. Părerea mea (am avut multe ALLVIEW-URI la viața mea...).