| anonim_4396 a întrebat:

De fiecare data cand o sun pe bunica imi aud vocea in ecou, credeti ca telefonul ei e ascultat, zic al ei pentru ca numai cu ea pățesc asa?

11 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Are semnalul slab. Este bătrană, de ce te-ai gandit la faptul ca i-ar fi ascultat telefonul?

| sierra1 a răspuns:

Nici vorbă! folosești o conexiune tip VoIP

| Adry05 a răspuns:

De la ea e dar clar nu că e ascultat laughing hai să fim serioși, cine ar fi interesat s-o asculte pe bunică-ta? a fost ceva mare om politic important sau posibil pericol? atunci clar nu interesează pe nimeni de ea

| RoseWerthner a răspuns (pentru Adry05):

Nu cred ca trebuie sa fi "mare om politic" ca sa fi ascultat adică tipa aia chiar are motive nu dau detalii personale insa daca ai cunoaste-o ai intelege, e super paranoia. Si sa stii ca intereseaza pe multa lume de ea pentru ca e un om minunat si sta prostu cu sanatatea dar na se pare ca si tu stai prost cu bunul simt!

| Eugen80 a răspuns:

Bunica ta are telefonul dat la maxim, nu il tine perfect la ureche si e normal ca face o mica microfonie intre casca ei si microfonul ei.
Nu are nici o treaba cu ascultatul!

| Boobsy a răspuns:

Posibil sa fie... Sau pur si simplu datorita semnalului de la tara : )

| Wr3nch a răspuns (pentru Boobsy):

Asa e la unele telefoane vechilaughing Probabil e microfonul uzat.

| Wr3nch a răspuns (pentru Wr3nch):

Sau exista sansa sa te puna pe difuzor ca sa te auda mai bine si te prinde microfonul, Eu patesc asta des cand sun rude in varsta.

| RoseWerthner a răspuns (pentru Wr3nch):

Cand ma pune pe difuzor se aude groaznic, atunci stiu ca sunt pe difuzor, dar cand vorbim normal ma aud in ecou si de aia întrebam ca ar avea cine.

| Wr3nch a răspuns (pentru RoseWerthner):

Nope. Nu asculta nimeni telefoane random, stai chill.

| RoseWerthner a răspuns (pentru Wr3nch):

Crede-mă nora ei ar face asta si de asta întrebam.