| Sandu3 a întrebat:

Salut.De obicei imi incarc telefonul prin cablul USB de la unitatea calculatorului.De cateva saptamani la conectare imi apare urmatorul textbig grinEVICE DRIVER SOFTWARE WAS NOT SUCCESSFULLY INSTALED.PLEASE CONSULT WITH YOUR DEVICE MANUFACTURER FOR ASSISTANCE GETTING THIS DEVICE INSTALLED.Habar n-am ce-i asta si de ce imi apare.Deci,la fiecare incarcare ma lovesc de textul asta si nu stiu ce sa-i fac.Pana acum ceva timp se incarca normal fara evenimente din astea.Problema e ca nu stiu cum sa rezolv chestiunea asta.Ma ajuta cineva? Multumesc!

5 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Daca faci asta doar pentru incarcare, nu te chinui, lasa-l asa. Maxim instaleaza-ti driver easy, si scaneaza/actualizeaza driverele lipsa.

| gelu1970 a răspuns:

Apare deoarece il conectezi la pc.
In altă ordine de idei...ii distrugi bateria cu genul acesta de încărcare.

| CarcotasulVesel a răspuns:

Faci foarte, FOARTE prost, foarte putine placi de baza baga putere mare in USB-uri (Apple se dadea rotund ca face asta), la un moment dat, acum, din cauza ca ai facut asta, respectiva gaura de usb, sau tot hub-ul intern usb nu o sa mai mearga asa de bine pentru ca se consuma in timp

ia-ti un incarcator, am dat 35lei pe unul cu doua porturi usb si 4.8 amperi per total de la Lidl

Răspuns utilizator avertizat