| Domynyc a întrebat:

Salut.de unde pot sa descarc si eu filme pentru telefon.am un Samsung galaxy mini. dati si liku daca puteti.

2 răspunsuri:
| charleslouboutin a răspuns:

Nu stiu ce filme visezi tu sa vezi pe telefonul ala laughing

| MoisaDMD a răspuns:

Http://mp3avi.com/ de aici.Introduci link-uul si alegi pe video. Dupe dai pe smaartfon si alege claritatea.De preferat claritatea mica deoarece s-ar putea ca telefonul sa nu tele sa te uiti lla film deoarece este prea buna claritatea