| A1928im123 a întrebat:

De vreo 2 saptamani imi merge foarte greu telefonul. Mi se intrerupe mereu orice aplicatie: youtube, galerie, mesaje etc.Am un Samsung Galaxy Ace. Androidul este 2.3.6. Dau funda! Mersi pentru ajutor.

4 răspunsuri:
| PrecizeEveR a răspuns:

Salut! dai un reset din fabrica si nu o sa mai faca asawinking

| Georgestaff08 a răspuns:

Reseteaza telefonul nu spun ca samsungurile nu sunt bune doar ca au soft-ul prost

| atlasscolar a răspuns:

Ai putea sa ii dai un restart, daca nu te ajuta reseteaza-l. Uite aici un video in care ti se explica cum sa resetezi un Samsung
https://www.youtube.com/watch?v=Jc-2jJqLSvU
Funda?

| A1928im123 explică:

Am uitat sa mentionez ca l-am resetat de vreo 3 ori.