| lobont98 a întrebat:

Dece cand sunt pe google play si vreau sa descarc un joc imi da. Nu ati accesat aplicatia Magazin Google Play (pictograma aplicatiei sub forma de punga de cumparaturi alba) de pe dispozitivul dvs. utilizand acest cont de email.

Sunt logat pe google play dar nu ma lasa sa descarc nici un joc.

Si sunt pe telefonul mobil.

2 răspunsuri:
| Scumpik246 a răspuns:

Exact asa imi face si mie si sunt pe tableta...

| Maryanbtm1996 a răspuns:

Dai un reset din fabrica la telefon si dupa baga contul de gmail si ati va da el sa ai dai accept daca vrei sa ati instaleze google play. iar daca nu ai dai accept o sa ai probleme.