| ReaperAlex a întrebat:

Deci am de ales intre urmatoarele smartphone-uri :
1. Galaxy mini 2
2. Galaxy Fit
3. Galaxy Young

Eu ma hotarasem pe mini 2. Toate au cam acelasi pret, deci, care credeti ca e mai bun? (justificati-va raspunsul va rog)

Funda!

Răspuns Câştigător
| AlexDu a răspuns:

Samsung Galaxy Young, deoarece este mai bun arata mai bine.:d

12 răspunsuri:
| Seby90 a răspuns:

Niciunul.

| hp8510p a răspuns:

Galaxy fit scoate-l din lista ca ecranul se vede naspa rau

| Marylol a răspuns:

Da cu fit nu am nicio treaba mini 2 sau y eu as alege mini 2 dar la care galaxy te referi la cel nou s6310 sau varianta veche?

| Marylol a răspuns (pentru Marylol):

La care galaxy y

| ReaperAlex explică (pentru Marylol):

La cel nou.

| Marylol a răspuns:

Da toata lume zice ca este mai bun ca mini 2 dar eu optez pentru mini

| Marylol a răspuns:

Deci te-ai decis galaxy y o sa-ti iei te intreb ca sunt in aceeasi problema?

| ReaperAlex explică (pentru Marylol):

Ma eu vorbesc de galaxy young, nu Y. Inca nu stiu ce sa aleg intre mini 2 si YOUNG.

| Marylol a răspuns (pentru Marylol):

Young

| Marylol a răspuns (pentru ReaperAlex):

CAND TE HOTARESTI CE-TI IEI SA MA ANUNTI SI PEMINE, BN!? si vezi pana o sa-ti iei tu sa nu cumva sa-mi iau eu

| AlexDaniel7293 a răspuns:

Fit > CPU 600 MHz, 280 MB RAM, 5 MP, 2560х1920 pixels, autofocus
Mini 2 Primary 3.15 MP, 2048x1536 pixels 800 MHz Cortex-A5 512 MB RAM
young > 768 MB RAM 1 GHz Cortex-A5 3.15 MP, 2048x1536 pixels.
La ce am zis mai sus trebuie sa te uiti;). Camera aia de 5 megapixeli nu il va ajuta pe fit foarte mult. Dar iti recomand Young eu. sau Daca vrei ceva mai ieftin ( nu si mai bun ) http://www.allview.ro/index.php?id=1337

| hp8510p a răspuns (pentru AlexDaniel7293):

Camera de 5mp de la galaxy fit face pozele mult mai bine decat alte telefoane cu aceeasi camera de 5 mp, dar in rest e varza(am eu)