| FLORINESCU39 a întrebat:

Deci, de cateva zile incoace telefonul a luat-o razna... Butonul ala de back se apsa singur :l pur si simplu in momente oarecare telefonul reactioneaza ca si cum as apasa pe acel buton desi nu o fac. Nu se pune problema de a fi apa in el. Ceav sugestii?

2 răspunsuri:
| Eduard619 a răspuns:

Esti sigur ca nu e zgariat sau l-ai scapat pe jos etc?
O alta sansa desi foarte putin probabila este sa ai un virus prin el happy

| AdrianL a răspuns:

Am pățit la fel. Ori a intrat apă la el. Ori te-ai apăsat pe el, gen presiune lrea mare pe. display ori din cauza că a fost scăpat. E puțin probabil să fie de la soft deși poți încerca u reset să vezi dacă ajută.