| anonim_4396 a întrebat:

Deci pe telefonul meu Samsung merge sa ascult toata piesa pe spotify dar de când mi-am luat Huawei(p30 lite) nu o mai reda pe toata. Si vorbesc serios cand zic ca am incercat toate versiunile de pe google ca de pe magazin nu merge.
Îmi poate sugera cineva o sugestie ca sa îmi mearga?

2 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Ai resetat telefonul? Daca da si face la fel exista sansa trebuiasca resoftat Android-ul.

| antimulte a răspuns:

Cum Magazinul Play nu mai merge pe Huawei, trebuie munca si rabdare putina:
cauta o aplicatie de exportat aplicatii, gen APK back-up, o iei de pe Magazinul Play pe telefonul Samsung, faci un back-up sub forma de apk a aplicatiei Spotify si o trimiti prin bluetooth catre Huawei dupa care o deschizi si instalezi. Asta ca sa stii ca ai varianta corecta si oficiala de aplicatie.
Si daca face tot la fel, e ceva in neregula cu telefonul Huawei.