| anonim_4396 a întrebat:

Salut,detin un iphone 13 pro max la liber la cartela in Orange. Cand am incarcat azi cartela s-a mirat baiatul de la Orange de ce nu sunt la abonament cu telefonul. Zicand gen: "ii iphone 13? "iti merge bine"? La abonament ii viteza mai mare decat la cartela ca nu ma pricep?

4 răspunsuri:
| Yuoia a răspuns:

Nu este viteza mai mare la nici un abonament.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cuvintele din spatele cuvintelor: "Ai iPhone 13 și nu ai bani să-ți plătești un abonament?"

| 4ndr33y a răspuns:

Nu, a facut o aluzie la aspectul financiar daca ma intelegi.

| OnePiece a răspuns:

Eu am Asus ROG Phone 5 la cartela. Vezi ca operatorii se inghesuie sa iti vanda abonamente pentru a-si indeplini target-ul si a-si mari profiturile. Nu mi-au placut niciodata abonamentele, stiu ca ofera anumite beneficii, dar apar multe chichite ascunse.