| xGamerZ212 a întrebat:

Salut, dețin un p30 pro și voiam un sfat, dacă îl folosesc cu butoanele interactive (back, home, task) pot face un burn de la ele în timp?

6 răspunsuri:
| Frank51 a răspuns:

Adică te arzi la degețele? Stai liniștit pui, acele butoane nu există, sunt fictive happy

| xGamerZ212 explică (pentru Frank51):

Vorbesc despre burn in (imprimarea afișajului pe display/fenomenul ghost)

| Frank51 a răspuns (pentru xGamerZ212):

Nici măcar nu ști ce înseamnă burn in, deși denumirea zice tot laughing Ecranul se arde doar dacă pixelii stau aprinși o perioada lunga de timp în aceeași stare/luminozitate, ceea ce nu are nici cea mai mică legătură cu butoanele.

| xGamerZ212 explică (pentru Frank51):

Ba frate dacă n ai un răspuns concret la întrebarea mea de ce te bagi în seama

| Frank51 a răspuns (pentru xGamerZ212):

Am un răspuns perfect concret. Problema este tocmai faptul că pui întrebări incorecte și incoerente, inutile și fără rost.

| xGamerZ212 explică (pentru Frank51):

Înțelegea oricine întrebarea