| eXs a întrebat:

Salut, detin un Samsung note 8. De ceva vreme ma confrunt cu o problema la difuzor. Cand ascult muzica sau pe Youtube si volum e la maxim sau putin mai jos (nu conteaza) deodata se aude mai incet fara sa ating volumul apoi isi revine si tot asa. La casti la fel, in schimb cand l-am conectat la televizor nu mai face asa. Am asteptat updateul la soft acum o luna sperand ca se va rezolva..insa nimic, il astept pe urmatorul. Sperand ca isi va reveni?

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Dar dacă asculți o melodie fără YT ci local, se mai întâmplă căderea aia de sunet?

| eXs explică (pentru sierra1):

Da in Samsung music si ytb ..la.fel face

| sierra1 a răspuns (pentru eXs):

Nu ai ințeles: dacă asculți o melodie (mp3) salvată pe micro SD cardul tău, cum face?

| eXs explică (pentru sierra1):

La fel indiferent ca e de pe card. sau pe dispozitiv

| sierra1 a răspuns:

Cum l-ai conectat la tv?