| anonim_4396 a întrebat:

Salut detinatori lui Samsung galaxy mini (1)sunteti multumiti de el adica se aude bine muzica, merg bine jocurile, si se conecteaza bine la internet? cam atat folosesc eu pe telefon (in rest dau putine apeluri si mesaje restul sa mearga bine cele de mai sus))big grin carem imi da si pretu si detaliile... funda 100% multumiri anticipate

2 răspunsuri:
| introduaicinumele a răspuns:

1) eu n-am asa ceva, dar am vazut ca altii il au si este ok, eu am un LG asemanator.
2) Nope, jocurile nu merg bine... ce ai vrea la un procesor single core si un GPU slabut? Daca vrei pentru jocuri iti recomand un Galaxy S2 (are unul din cele mai bune procesoare grafice pentru mobil).
3) Depinde de reteaua la care te conectezi...

Iar pretul, il poti cauta pe Price.ro sau Emag.

Iar ca detalii: un ecran micut cu o rezolutie micuta, CPU single core 600 Mhz, Android 2.2 (parca).

Este un telefon vechi, cand aparuse era Medium-End, iar acum ca quad-core-urile sunt la moda...

Mini il poti folosi pentru vorbit, mesaje, 2-3 joculete micute, iar pe net, cu un ecran micut iti va fi mai greu, dar merge.

| ThePhantom a răspuns:

Dude eu am unu, drept sa iti spun ma cam dezamageste....bateria,pai bateria se duce imd......jocuri nu prea am incercat. Mai pune 2 mil. si ia unu mai fain LG x2 nu stiu exact numele! Bafta