| cosssmyn a întrebat:

Salut, din greseala am activat la Orange alta optiune decat cea care voiam si am ramas cu 1.5 euro si cu o optiune care nu imi e de folos. Intrebarea mea este daca activez optiunea cu 1.5 euro pentru apeluri internationale, respectiv 75 de minute. Nu pot folosi minutele astea internationale sa vorbesc in tara in reteaua Orange?

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Minutele internaţionale NU le poţi folosi în ţară, doar cele NAŢIONALE!

Toate cele bune.