| blintzz a întrebat:

Salut.din greseala am scapat pe jos un Samsung Galaxy S3..Si a aparut o dunga pe ecran..Cred ca s-a spart Display-ul sau sticla..Cum Pot afla?
Si daca este spart display-ul exista FAKE? Display fake... Nu stau sa dau 10 Milioane unu altu Nou...

Răspuns Câştigător
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Preturile nu le cunosc, dar mie un băiat mi a reparat un Motorola cu 80 lei, nu avea defect displayul, ci softul era problema, mergi mîine sau cind vrei si i ti spune el cit te costă. Probabil tot vreo 80 sau 100 lei.

7 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Dacă esti din Bucuresti, mergi in pasajul Bucur Obor, si acolo i ti repari telefonul.

| blintzz explică (pentru CristiDinBucuresti):

Pai sunt. dar cu cat?

| blintzz explică (pentru CristiDinBucuresti):

AI skype, mess fb-link... sa discut-am acolo happy

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru blintzz):

Mess

| blintzz explică (pentru CristiDinBucuresti):

Da-mi add chuck.skale discut-am acolo okey?

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru blintzz):

Ok

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru blintzz):

Preturile nu le cunosc, dar mie un băiat mi a reparat un Motorola cu 80 lei, nu avea defect displayul, ci softul era problema, mergi mîine sau cind vrei si i ti spune el cit te costă. Probabil tot vreo 80 sau 100 lei.

| magazindecadouri a răspuns:

Salut, raspunsul tau poate fi gasit aici https://www.facebook.com/......media/set/