| Senior_Florin_1952 a întrebat:

Salut,
Din messenger, cum as putea descarca/salva TOATE pozele primite deodata, NU una cate una, ca aia stiu cum se face.
Multumesc.

1 răspuns:
| Bogdan_Ionut_1998_M6xE a răspuns:

În setările messenger, ai opțiunea sa salvezi toate fișierele media automat, doar o activezi.
Daca nu ai sau nu îți funcționează acea metoda, dacă ai un telefon Android, descărcați in loc de aplicația presetata 'Galerie' -Google photo-, google photo salvează automat toate fișierele de pe messenger, WhatsApp, mesaje...etc.