| corincetin a întrebat:

Salut din nou.are cineva zte grand x in? a filmat cu el? filmeaza cu autofocus? eu nu reusesc sa filmez cu auto-focus. ajutati-ma va rog.cum activez 3G-u? dati-mi indicii pentru activare auto-focus

5 răspunsuri:
| KinekT a răspuns:

Auto focus se foloseste doar la camera foto din cate stiu eu si pentru activarea 3g-ului setari- wirelles si retele-retele mobile-date active (fii atent ca la retele mobile sa nu fie bifata casuta numai retele 2g, daca este debifeazo pentru ca device-ul sa ruleze 3g).

| corincetin explică (pentru KinekT):

Dar nu filmeaza cu blitz? asa am auzit.cica nici radio nu are

| KinekT a răspuns (pentru corincetin):

Filmeaza cu blitz daca il activezi..si dispune cu radio presupun ca merge numai cu casti.

| corincetin explică (pentru KinekT):

Nu are optiunea activare blitz la camera video. poate nu avem acelasi model.nu are radio.la foto are blitz.