| iustiiinnn a întrebat:

Salut din nou TPU! Recent am pus pe Samsung galaxy A3-ul meu un recovery TWRP si un root prin odin. Totul a decurs perfect. Dupa asata, am zis sa pun un cm 12.1 si a mers si asta. Problema apara aici. Telefonul merge si e totul ok, pana cand, la un moment dat, telefonul se restarteaza de zeci de ori singur. Am pus la loc softul Samsung si face la fel.
Vreo idee cu ce ar putea fi si o rezolvare a problemei. Multumesc anticipat. DAU FUNDA!

1 răspuns:
| CuriousStuff a răspuns:

Ce software ai pus si cum? Ca daca l-ai pus tot cu TWRP nu e soft original, ala se pune mult mai greu. Cel mai sigur ai pus tot un Custom Rom, care pare mai stock.
Incearca sa tot schimbi Romuri pana gasesti unul care nu mai face figuri. Stai linsitit, ca si eu am tot rootat si softat si resoftat tablete si telefoanele mele si acum imi pare rau, nimic nu se compara cu stockul original si chiar daca il pui inapoi, se simte ca ai umblat la device.