| alexmarius92u492 a întrebat:

Salut din nou TPU stiu ca am mai intrebat inca odata dar am uitat sa specific, am un telefon Alcatel one touch pop c7 si am incercat sa schimb androidul si nu am reusit si acum cand il aprind sta blocat cu logoul Alcatel one touch c7, Mentionez ca i-am facut si hard reset si nu a mers daca stiti vreun program ceva sa-l fac sa mearga cel care ma ajuta primeste Funda
Multumesc!

2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Cel mai probabil, l-ai brick-uit :(

Încearcă metodele explicate la linkul :
http://androidflagship.com/3217-fix-damaged-bricked-android-device

Sau, duci telefonul la un Service.

Toate cele bune.

Răspuns utilizator avertizat