| Irrynel a întrebat:

Salut, din vara am un telefon Samsung galaxy s3 mini si de o saptamana nu se mai aude tare atunci cand vorbesc la telefon. Nu cred ca e stricat difuzorul, cred ca e ceva din setari, dar la volum apel imi arata ca e maxim, probabil trebuie din alte setari. Am nevoie de un raspuns sa stiu daca sa il duc la garantie sau nu. big grin

1 răspuns:
| AleXMihai696 a răspuns:

Incearca sa umbli pe la setarile audio, iar daca nimic nu merge, da i un reset din fabrica. Bafta