| MaxKiller911 a întrebat:

dintre Allview,Sony,Samsung,Nokia,Apple,LG,BlackBerry,Acer,HP,A sus, Toshiba si HTC voi pe care l-ati alege?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
10 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Am ales deja Samsung...dar tot pe Nokia il apreciez dintre toate...

| Pufoshenia a răspuns:

Buna.Eu as alege Samsung.Pa,pa

| FuckSchool a răspuns:

Paii as alege HTC si Apple happy.

| demongirl a răspuns:

Toate sunt bune in "felul" lor ca sa zic asa, dar si fiecare produs are defectele sale

Răspuns utilizator avertizat
| EverydayImShufflin a răspuns:

Eu am BlackBerry. e super ok. si cu aplicatia BlackBerry app world iti poti descraca ce vrei tu, orice :jocuri, teme, muzica, programe. e foarte okwinking

Răspuns utilizator avertizat
| pkjaauhfweuefef a răspuns:

Primul las alege pe Apple APOI SAMSUNG

| XtremeYo a răspuns:

Toshiba si Apple

| enescurobert a răspuns:

Apple