| Mark2012012 a întrebat:

Dintre Samsung I9105 Galaxy S II Plus si Samsung Galaxy Nexus I9250 pe care mi l-ati recomanda? Nu conteaza pretul lor.

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Samsung Galaxy Nexus Prime I9250, deoarece este PUŢIN mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......6_2505.php

DEZAVANTAJUL major este că memoria internă este destul de mică ( 16 GB ) şi telefonul NU are slot pentru SDcard de memorie extern :(

Toate cele bune.

2 răspunsuri:
| StefanIntrebare a răspuns:

Samsung Galaxy S4.

| lucarito26 a răspuns:

Daca tot vrei din cele doua eu mi-as lua nexus.Este mai nou si mai bun!