| GeorgeGabriel20001 a întrebat:

Doar ce mi-a venit telefonul de la reparat (maxim o săptămână)pentru o problema la mufa de încărcare. Problema aceea a fost rezolvată, insa mi-au și resoftat telefonul, numai ei știu de ce...in fine,acum nu mai pot rula nimic video pe el,fie că vorbesc de clipuri pe YouTube,pe Facebook sau cele din galerie. De asemenea nu pot filma nimic cu telefonul (poze pot),când dau sa filmez se blochează imagina și atât. Ce-mi recomandați? Așa fie vreo legătură între resoftarea aia, după părerea mea fara rost, sau nu?

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mergi inapoi la ei cu telefonul, doar ei stiu ce anume i au facut si tot ei il pot repara.

| Balalau95 a răspuns:

Da, are legatura, ca nu l-au resoftat cum trebuie SAU nu ai primit acelasi telefon