| Nedumeritul a întrebat:

doresc sa achizitionez un Samsung Galaxy S 3 dar am nevoie de putin ajutor. am cautat pe Shopmania si am gasit cel mai mic pret, undeva pe la 1500 RON. pe eMag este 1900 RON. am gasit chiar si magazine mai scumpe. vreau sa stiu de ce diferenta asta asa mare intre siteuri?! nu difera deloc modelul. am cautat doar i9300. cum isi permit acele siteuri sa puna un pret atat de mic? e vreo smecherie la mijloc?

5 răspunsuri:
| valentingb a răspuns:

Pe Emag primesti garantie, garantie prelungita, cutia plina cu de toate, poti returna produsul in 30 de zile si practic, poti avea incredere in ei. Pe langa asta, unii cumpara stocuri imense si in felul asta, fac economie cu transportul. Pe langa asta, angajatii Emag sunt cei mai bun si sunt platiti pe masura. De exemplu, am cumparat ceva de pe thegift.ro si a venit fara instructiuni de asamblare in limba romana. Faptul ca Emag se preocupa de client, conteaza. Ei isi permit pentru ca ofera calitate mai mica in privinta serviciilor. Produsul e acelasi, dar patestii ca in reclama cu rochia : "Da' ce, va strange?"

| davidtm a răspuns:

Si eu am ales dintre s3 si s2.si am ales s2.
ia-ti unul de pe okazii.

| Nedumeritul explică (pentru davidtm):

Problema e ca eu vreau sa il cumpar de nou. apropo. stie cineva mai multe detalii despre seriozitatea siteului marketonline.ro sau koyos.ro?

| Nedumeritul explică (pentru davidtm):

Eu vreau sa il achizitionez de nou. apropo. stie cineva mai multe detalii despre seriozitatea siteului marketonline.ro sau koyos.ro?

| CristianBogdan a răspuns:

Salut
http://bit.ly/10GrWXB pe site-ul asta este 1.749, 00Lei ( este un site de incredere)

Iar aici http://iup.ro/s/4418 este 1.799 Lei