| Raptorz a întrebat:

Duminica mi-am cumparat un Samsung galaxy mini 2. Cum fac sa schimb camera?(daca are). camera aceea la care iti poti face poza singur.

Răspuns Câştigător
| DeeaDeDeea2000 a răspuns:

Am acelasi telefon si nu are camera la care te referi tu. (din cate stiu eu) happy

4 răspunsuri:
| stlucian a răspuns:

Din setari treci la camera secundara (adica cea din fata telefonului).Dar e o camera VGA si poza o sa fie de slaba calitate.Mai bine in oglindabig grin

| stlucian a răspuns (pentru stlucian):

SCZ nu are 2 camere ramane varianta cu oglindabig grin

| godfather1997 a răspuns:

Salut, din nefericire telefonul tau nu dispune de camera secundara.

| KinekT a răspuns:

Mini 2 are numai o camera principala nu are si o camera secundara. poti face poza cu oglinda sau sa intorci telefonullaughing