| Ionescu_Alexandru_1996 a întrebat:

Dupa ce se termina perioada unui abonament la Orange si eu vreau sa il reinnoiesc trebuie sa dau telefonul la care am avut abonament inapoi?

4 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Telefonul l-ai primit intrucat ai semnat abonamentul la care aparea mobilul in promotie. De vreme ce abonamentul a ajuns la final si ai respectat clauzele lui, esti indreptatit/a sa pastrezi telefonul primit la incheierea contractului. Nu conteaza ce abonament vei avea pe viitor; daca il reinnoiesti pe cel actual sau alegi altul. Telefonul iti ramane tie.

| Nicu47 a răspuns:

Nu

| Ramoneluu a răspuns:

Nu. dar iti poti continua abonamentul pe inca doi ani.

| deniidenisa156 a răspuns:

Nu, te asigur, tata a avut acelasi telefon pe abdoment de cativa ani si niciodata nu l-a dat inapoi.