| anonim_4396 a întrebat:

Dupa cum stiti la telefoanele mai noi iti apare mesajul acela când trimiti sms daca l-a primit : Primit, In asteptare sau Solicitat. Spuneti-mi, daca eu trimit sms la o persoana indiferent ca e pe abonament sau cartela, primeste respectivul mesaj, il vede? Eu am trimis un mesaj, si imi scrie,, Raport de livrare : Solicitat" de vreo ora aproape. De ce?

Multumesc si o seara buna!

2 răspunsuri:
| Admunssen a răspuns:

Pentru ca reportul e la livrare. Are telefonul inchis. Cand il va deschide, vei primi si tu reportul.

| Visinoiu_Geta_1957 a răspuns:

Raport livrare? Vreau sa stiu daca a ajuns la destinatie