| Adi36346346 a întrebat:

Salut.
Dupa update la Android 9pie la Samsung galaxy a8 2018, nu mai functioneaza always on display, e activat din setari dar nu apare. A mai patit cineva? Ceva rezolvari?

Răspuns Câştigător
| Wr3nch a răspuns:

Atinge ecranul cand e in standby si vezi daca apare. Daca da mergi aici:
(settings >> Lock screen >> Always on display >> Display mode >> Show always)

1 răspuns:
| Adi36346346 explică:

Da, functioneaza daca ating ecranul apare, dar nu gasesc display mode...nu am asa ceva. Un video ceva?