| Denila123 a întrebat:

Salut, e adevarat ca la iphone ce descarcam trebuie sa platim?
Facebook watap si alte aplicatii.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă este iPhone ultimul model, mai întâi va trebui să plătești cutia, telefonul, abia apoi încărcătorul. Dacă vrei să ai și aplicații în el trebuie să plătești suplimentar pentru fiecare aplicație instalată ( 0, 08 euro plus TVA) și chiar dacă ai trafic de internet nelimitat sau wifi, dar tot va trebui să dai cu cardul pentru că Mark Zuckerberg pretinde câte 0, 05 cenți la fiecare logare pentru toți posesorii de iPhone ultimul model + alți 0, 06 cenți/minut sesiunea pe Facebook. Plus un abonament de analize la o clinică privată pentru că TOTUȘI : fără un rinichi tot va trebui să te vadă un medic. Dacă ai model de iPhone mai vechi, atunci taxa rămânea aceeași cu excepția abonamentului la clinică pe care trebuie să îl plătești singur. Cică a promis Mark Zuckerberg că pentru versiunea asta premium nu îți vor afișa reclame și vei avea acoperire 5G chiar și fără vaccin. Garantează el. laughing Prețurile sunt orientative și nu conțin TVA.laughing

Asta pe Facebook. What'sApp, Instagram să nu mai aducem în subiect. laughing Cam asta e traiul de lux al unui posesor de iPhone.

7 răspunsuri:
| Zuzu1991 a răspuns:

Incerc sa citesc printre randuri, intrebarea ta e deosebit de vaga
in app store apps pe bani au pretul afisat
apps de socializare ca Facebook sau watap NU costa bani, pe nici o platforma oarecare, altfel ar avea mult mai putini utilizatori

| Legion7X a răspuns:

Unele se plătesc altele nu.

| Mirel4412 a răspuns:

Nu e adevarat, doar unele aplicatii trebuie platite, unele la care nici nu te-ai gandit vreodata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.

| badpanda a răspuns:

Pentru Iphone exista mai putine aplicatii gratis.
Dar se stie ca nimic nu este gratis pe lumea asta.

| DenqOO a răspuns:

Nu. Sunt gratuite

| AnImElOvErBuTiDkQ7 a răspuns:

NU! eu am Iphone, si il folosesc linistita fara sa platesc nimic