| M4RK a întrebat:

E posibil ca intr-un telefon nou achizitionat sa apara numerele din contact al altei persoane pe care o cunosc (din satul meu) si sa nu fi fost folosit de catre ea. Mi-a aparut printre contactele mele si contactele acelei persoane iar telefonul l-am achizitionat din magazin sigilat.

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ai bagat sim-ul din telefonul vechi in cel nou? Daca da inseamna ca l-ai avut in sim si acum ti-l arata pe noul telefon.Ce poate fi greu de inteles?

| M4RK explică:

Eu nu aveam acele numere pe cartela SIM iar numerele de telefon sunt adaugate direct in telefon nu pe cartela SIM

| M4RK explică:

De la contul google pot avea in telefon un cod PIN de la card si numere de la diferite firme (transport, apia.)

| RazvanXD21 a răspuns:

S-au sincronizat cu contul google...mi s-a intamplat