| Horeuyi a întrebat:

Salut, este bine sa am viteza de 300-330mbps prin Wi-Fi dacă am abonament pentru fibra de 500mbps?

Răspuns Câştigător
| StefanE2019 a răspuns:

Este foarte foarte bine.
Eu am router și abonament Gigabit (care ar trebui să fie dublu față de al tău), dar nu am niciodată mai mult de 200mbps pe wifi.
Precizez că folosesc RCS RDS

2 răspunsuri:
| DaniTDCI a răspuns:

Niciodata nu o sa ai viteza de internet promisa de catre furnizor, ai nevoie de un router puternic pentru asemenea viteze, plus ca nu esti singurul care ai conexiune la ei, mai sunt cateva sute, poate chiar mii,

| PainTech a răspuns:

E ok.